Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jaki knebel jest najlepszy?

Jaki knebel jest najlepszy? 3 lata 8 miesiąc temu #91

• cipciak
  • cipciak Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 11
  • Oklaski: 0
"Jaki knebel jest najlepszy ?" - najprostszą odpowiedzią powinna być - "...to zależy"

"Wszystkie zdjęcia rodzaji knebli są w moim folderze , z powodu ograniczeń tej strony nie mogłem ich umieścić w tym postcie"

Bo tak na prawdtę istnieje tyle rodzajów knebli ile jest pomysłów, a jak sami doskonale wiemy , każdy z nas (Domin/a, uległy/a , switch, czy nawet osoby waniliowe) ma swoją wizję jak taki knebel powinnien fukncjonować.

Osobiście bym wymienił 4 czynniki na które najcześciej się patrzy :

- efektywność wyciszenia
- wygląd/ prezentacja
- dostępność do ust osoby kneblowanej
- oraz aspekty psychologiczne

Oczywiście to tylko przykłady , które moim skromnym zdaniem są najczęściej brane pod uwagę , .
Skoro już tak się rozpisałem, to przedstawię rodzaję knebli z jakimi możemy się spotkać , oraz krótko je zdefiniuje :)
Zacznę wiec od najczęściej wystepującyh i napewno każdemu znanych rodzaji knebla
:
Ball Gag (Knebel kulkowy)

Jest to najczęściej kulka wytworzona z tworzywa sztucznego , przymocowana do paska, maski itp.
Wygląda bardzo estetycznie w ustach uległej osoby , po krótkim czasie wystepuję ślinotok z ust , co dodaje zarazem miłych wrażeń stylistycznych oraz dodatkowo aspekt dominacji psychicznej u uległego, który Domin/a mogą dodatkowo podsycić , wykorzystując poniżające słownictwo.
Jeżeli chodzi o wyciszenie uległej, to jest ono dosyć słabe , chociaż z doświadczenia wiem , że osoby dominujące lubią kiedy ich uległy wydaje znane wszystkim : mmmrmmrm. To już kwestia gustu :)

Jest kilka odmian tego knebla.

Zwykły knebel kulkowy

Knebel kulkowy z otworami w kulce

( pozwala na doddatkową ingerecje ze strony dominującej , ponieważ jest zwiekszony dostep do ust uległęj osoby. ( praktyki takie jak : plucie do ust, dominacja toaletowa , itp)

Knebel kulkowy zabudowany
Często zabudowany w maskach, z możliwością ściągniecia częsci z kneblem

Zawsze ten knebel kojarzył mi się z świnką z jabłkiem w ustach :)

Open Gags , "Ring Gag, medical gag etc." ( Otwarty knebel)

Rodzaji otwartych knebli jest ogromna ilość, zaczynając od najprostsziejszych typu "kółkowych" , po kneble typu otwarte usta .
Osobiście uważam , że o ile medyczne kneble wyglądają zjawiskowo, szcególnie dla fetyszystów medicala, to zwykłe Ring Gagi , tracą swój urok w porównaniu do knebli wymienionych wyżej, lecz patrząć na otwarte kneble ze strony dostepności do ust , jest znacząca różnica . Tak ! Domin/a ma doskonały dostęp do ust uległego , i może robić na co tylko będzie miał/a ochotę , poczynając od praktyk wymienionych w Kneblach kulkowych z otworami , po praktyki jeszcze bardziej upokarzające , np. sprawdzanie jak głebokie gardło ma nasz uległy , wykorzystywanie jego ust jak popielniczki , czy po prostu zmusic do stosunku oralnego , bez wiekszych obaw. Na pewno ten rodzaj knebli daje duzo wiecej możliwości niż jego poprzednik. Niestety wyciszenie tego rodzaju knebli jest raczej znikome.

W tym wypadku jest dużo wieksza różnorodność :

Knebel pierścień

Knebel Medyczny
Dużym plusem jest możliwość regulacji, oraz niesamowity wygląd.

Knebel z korkiem

Knebel Pająk(Spider gag)

"Knebel" usta

OTM - " over - the - mouth" Gag ( Knebel który tworzymy sami)
[czekam na propozycje tlumaczenia]

Pod ten rodzaj knebli, można przypisać bardzo dużo " tape gag , cloth gag etc"
Jest to forma kneblowania poprzez umieszczenie dowolnie wybranego przedmiotu przez osobe Dominującą w ustach uległego np. majtki Pani noszone przez pare dni, czy też uległego , skarpetki , itp. a następnie zabezpiecznie ust poprzez założenie pończochy i ownięcie taśmą , zawiązanie chusty, sznurka , foli strech etc. Z doświadczenia wiem , że taśmy czy folii powinna być odpowiednia ilość , ponieważ kilka plasterków taśmy raczej nie spełni swojego zadania. Jeżeli chcemy używać taśmy , pamietajcie o jakiejś formie podkładu pod klej, ponieważ późniejsze ściaganie tego knebla będzie dosyć bolesne.
Ten rodzaj kneblowania , może być bardzo upokarzający dla uległęgo , zarazem , wycisza najlepiej z wszystkich knebli, oraz jeżeli chodzi o efekty wizualne , to jest po prostu uzależnione od wizji Pani/a.

Ostatni rodzaj Knebli to są wszystkie kneble które są wytworzone do specjalnych zastosowań :)
Na ten rodzaj knebli nie starczyło by mi strony :) Jak pisałem na początku jest tyle rodzaji knebli ile jest fantazji.
Po prostu przedstawiam kilka z wybranych
Dildo gag
Ashtray gag ( popielniczka)
Piss gag

]Najważniejsze!! Pamietajcie o bezpieczeństwie , co jakiś czas sprawdzajcie uległęgo , czy wszystko w porządku , ponieważ przyjemność , przyjemnośćią a życie mamy tylko jedno :)

To by było na tyle :) Osobiście jakbym miał wybrać , to pozostawiłbym wybór mojej Pani :) Każdy rodzaj knebla ma swój urok moim zdaniem .

A szanowne osoby Dominujące oraz ulegli którybyście wybrali ?
Ostatnio zmieniany: 3 lata 8 miesiąc temu przez cipciak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): uległytomasz, LadyRedCat79

Jaki knebel jest najlepszy? 3 lata 8 miesiąc temu #92

• uległytomasz
  • uległytomasz Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Wreszcie bardzo wyczerpujacy i ciekawy temat wielkie uszanowanie dla Cipciak. Ja osobiscie wybrał bym knebel otwarty :woohoo:

Jaki knebel jest najlepszy? 3 lata 7 miesiąc temu #93

• sudet
  • sudet Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 77
  • Oklaski: 1
Ja najbardziej przepadam za tradycyjnym kneblem kulkowym. Główne dlatego, że najlepiej spełnia swoje zadanie, ulegli rzeczywiście mają bardzo utrudnioną możliwość wydawania jakichkolwiek dźwięków.
Za tę wiadomość podziękował(a): AQUA
Zasilane przez Forum Kunena