Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Chłosta pokrzywami.

Chłosta pokrzywami. 2 lata 2 miesiąc temu #1

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 221
  • Oklaski: 14
Jak w temacie.

Czy ktoś praktykował tego typu chłostę?
Przyznam szczerze że jestem bardzo ciekawy jakie są doznania.
Wydaje mi się że jest to ciekawa opcja dla urozmaicenia zabaw :)
Po pierwsze, jedyne nakłady jakie wymaga, to chęci żeby nazbierać pokrzyw, coś do związania i rękawiczki dla osoby dzierżącej tak wykonany pejcz ;)
Po drugie, doznania z chłosty są zgoła inne od typowych gdzie nie liczy się samo uderzenie a poparzenia od pokrzyw.
Do tego można powiedzieć że jest to chłosta dobra dla zdrowia chłostanej osoby ;)
Z wad należy wymienić jednorazowość takiego pejczyka oraz fakt że jest to zabawa sezonowa :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chłosta pokrzywami. 2 lata 2 miesiąc temu #2

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
Stosowałam już kilka razy. Mam nawet filmiki z tej praktyki :P Co do rękawiczek - w moim przypadku nie jest to konieczne, gdyż mam bardzo "pancerne" dłonie. Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu trzymając świeżą pokrzywę.

Co do samego narzędzia: ważne, by pokrzywy były świeżo zerwane (po godzinie już tracą moc). Można albo chłostać nimi jak pejczem, albo delikatnie przesuwać po ciele. Jedno i drugie daje troszkę inne efekty.

@Aglaja: może się wypowiesz w tym temacie i opiszesz dokładniej swoje odczucia? :kiss:
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/
Za tę wiadomość podziękował(a): kot Maciej , Wtasa

Chłosta pokrzywami. 2 lata 2 miesiąc temu #3

• Aglaja
  • Aglaja Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 1
Pokrzywy byly fajne:)
Odczucia palaco-szczypiace.
Mniej na gorze plecow, duzo bardziej na boczkach i udach z tylu.
Wiekszy efekt dawalo szuranie nimi niz chlosta.
Calkiem fantazyjnym pomyslem bylo udrapowanie ich na mnie. Wtedy palily przy kazdym ruchu:)
Potem zostaly biale kropki ktore szczypaly i znikly dosc szybko:)
Polecam:)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 miesiąc temu przez Aglaja.
Za tę wiadomość podziękował(a): kot Maciej

Chłosta pokrzywami. 2 lata 2 miesiąc temu #4

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Mam pewne doświadczenie z pokrzywami i powiem tak pokrzywa pokrzywie nierówna nie wiem od czego to zależy czy od miejsca w którym rosną czy gatunku ale są takie które ledwo parzą a inne są jak ogień te dostarczają największych wrażeń bez bycia związanym trudno jest opanować odruchy obronne. Druga ważna rzecz to po zerwaniu szybko tracą swoje właściwości żeby temu zapobiec dobrze jest nalać na dno reklamówki czy worka foliowego w którym są transportowane trochę wody na czas transportu.

Chłosta pokrzywami. 2 lata 2 miesiąc temu #5

• Wtasa
  • Wtasa Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 19
Pokrzywy to jedno z moich niezrealizowanych marzeń. Będąc kiedyś na obozie harcerskim na chrzcie obozowym nowi byli poganiani do szybszego biegu pokrzywami. Wymyśliła to moja dominująca koleżanka z którą coś nas łączyło ;)

Chłosta pokrzywami. 1 rok 10 miesiąc temu #6

• dextero
  • dextero Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 1
Pokrzyw na tyłku zamiast pejcza wprawdzie nie miałem okazji doświadczyć, ale za to od kilku lat praktykujemy z żoną zabawy CBT z wykorzystaniem tych cudownych roślinek. Najlepiej do tego typu zabaw nadają się młode, zazwyczaj majowe okazy, które w tym okresie są ogniście kąśliwe.
Muszę przyznać, że tego typu terapia jest chwilami dosyć bolesna, ale mnie to sprawia ogromną przyjemność, a wrażenie, które utrzymuje się przez kilka-kilkanaście godzin po "zabiegu" jest naprawdę niesamowite. Nie jest to swędzenie (jak w przypadku oparzenia np. dłoni), ale bardzo podniecające, pulsujące mrowienie, które można porównać do nieustającego masażu penisa :evil:
Jedną z takich sesji zarejestrowaliśmy na filmie Pokrzywoterapia, do którego obejrzenia zachęcam wszystkich zainteresowanych tą formą zabawy :)
Mój profil na FetLife

Chłosta pokrzywami. 1 rok 10 miesiąc temu #7

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
A jaki orgazm jest od tego pulsującego mrowienia słowami nie da się tego opisać jest niezwykle długi i tak intensywny że skurcze odczuwa się w całym ciele lecz żeby taki efekt uzyskać pokrzywami trzeba połaskotać nie tylko po tyłku i miejscach intymnych ale najlepiej od pasa w dół koniecznie stopy od spodu po zabawie położyć się wygodnie na łóżku koniecznie na golasa i po około godzinie dwóch przyjdzie orgazm samoistnie którego się nigdy nie zapomni , tylko jest coś za coś gdy minie podniecenie jest trochę niefajnie. Polecam też spacerki na golasa w pokrzywach koniecznie na boso i kąpiel w wannie z pokrzywami reklamówka lub dwie świeżych pokrzyw ale nie na sucho tylko z wodą w wannie i koniecznie z durzą ilością piany. Na koniec jeszcze jedna niezwykle ważna rzecz koniecznie należy usunąć owłosienie z ciała.
www.dropbox.com/sh/pczh2hdx2ru2wcr/AACUK...HtbWKS2P3R6Sj_a?dl=0

Chłosta pokrzywami. 1 rok 10 miesiąc temu #8

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 137
  • Oklaski: 1
Nie "uprawiam" chłosty pokrzywami. Bardziej głaszczę pokrzywą, wcieram ją. Tak bawię się w obrębie wewnętrznej część ud, pośladków i genitaliów.
Muszę mieć wtedy rękawiczki, gdyż mam bardzo delikatną skórę na dłoniach.

W tej zabawie najbardziej kręci mnie widok czerwonych pęcherzyków na ciele ofiary i wrażliwość poparzonych miejsc.

robi111 dobrze radzi. Pokrzywy tuż po zerwaniu najlepiej transportować zmoczone w torbie foliowej lub plastykowej butelce z wodą.
Zasilane przez Forum Kunena