Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Trzcinki ratanowe-wszystko co chcecie wiedzieć

Odp: Trzcinki ratanowe-wszystko co chcecie wiedzieć 4 lata 7 miesiąc temu #1

• Koń
  • Koń Avatar
Mam pytanie do bardziej doświadczonych forumowiczów. W sprawach spankingu trzcinką jestem trochę laikiem, ale widząc efekty marzy mi się taka trzcinka do domowego użytku :)
Niestety na polskich stronkach nie znalazłem nic ciekawego. Jedynie to:
www.anitaberg.pl/Akcesoria_BDSM/Baty_-_S..._bat,sm,products.xml
Czy ta trzcina również zostawi ślady na ciele mimo, że jest w lateksowej powłoce? Przyjemnie mieć taką pamiątkę....
Druga wersja jest niestety niedostępna:
www.anitaberg.pl/Akcesoria_BDSM/Baty_-_S...icruta,sm,products.x
I nie wiem, czy zamówić wersję w lateksie, czy czekać.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 7 miesiąc temu przez Koń.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Trzcinki ratanowe-wszystko co chcecie wiedzieć 4 lata 7 miesiąc temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
Koń napisał(a):
Mam pytanie do bardziej doświadczonych forumowiczów. W sprawach spankingu trzcinką jestem trochę laikiem, ale widząc efekty marzy mi się taka trzcinka do domowego użytku :)
Niestety na polskich stronkach nie znalazłem nic ciekawego. Jedynie to:
www.anitaberg.pl/Akcesoria_BDSM/Baty_-_S..._bat,sm,products.xml
Czy ta trzcina również zostawi ślady na ciele mimo, że jest w lateksowej powłoce? Przyjemnie mieć taką pamiątkę....
Druga wersja jest niestety niedostępna:
www.anitaberg.pl/Akcesoria_BDSM/Baty_-_S...icruta,sm,products.x
I nie wiem, czy zamówić wersję w lateksie, czy czekać.
zostawi,zostawi:)wierz mi;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Koń

Odp: Trzcinki ratanowe-wszystko co chcecie wiedzieć 4 lata 3 tygodni temu #3

• gentleman24
  • gentleman24 Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 8
  • Oklaski: -9
TRZCINKA RATANOWA-Chciałem poruszyć ważne kwestie,które łączą się ze sobą;
1.)ZAKOŃCZENIE TRZCINKI-Trzcinki są z reguły zakończone stożkiem.Zakończenie jest bardzo ważne ponieważ taką zakończoną stożkiem trzcinką można tylko uderzać w tyłek a nie chłostać zdzierając ostrym zakończeniem trzcinki skórę z tyłka.Trzcinki w filmach Cruel Mistresses,czy Mood Pictures mają zakończenie tej zaokrąglonej końcówki odcięte.
2.)SPOSOBY WYMIERZANIA KARY;
1.Sposób-Zwykłe uderzanie-koniec trzcinki może być obojętny.
2.Sposób-Chłostanie bardzo mocno uderzając pod kątem,oraz przeciągając przy uderzeniu ostrym zakończeniem trzcinki przez tyłek-zdzierając skórę z tyłka.
WYTŁUMACZĘ DOKŁADNIEJ DEMONSTRUJĄC NA FILMACH;
Mood Pictures-Life Sentence;Od minuty 3:30-11:45 Mistress Larissa wymierza karę uległej-50zwykłych uderzeń tą pierwszą metodą,natomiast od minuty 26:40-33:00 chłoszcze tyłek tą właśnie drugą metodą.
Polecam również filmy Mood Pictures-Victimized i Victimized2.
Profesjonalne chłostanie widać wyraźnie na filmach ze studia Cruel Mistresses;I Can`t Bear It Any More, Seductive Larissa Strikes,Hissy At It`s Best.
Po podaniu mejla można za darmo obejrzeć trailery filmów,bądź je zakupić.
Na stronie cane-iac mają różne ratanowe trzcinki.Najlepsze są niepolakierowane-juniorki i seniorki.Trzcinki są z zaokrąglonymi końcami.Należy odciąć zaokrągloną końcówkę sekatorem,bądz ew.ostrym nożem.
Juniorki-JR-26-5sztuk za 12,99$-Są to najcieńsze(6-8mm),oraz najlżejsze niepolakierowane trzcinki.Są bardzo lekkie i elastyczne,co sprawia,że uderzenie bardzo boli.Służą do karania kobiet i mężczyzn,ponieważ ból zadają ogromny a jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia. Tak wygląda lanie 20uderzeń seniorką a potem kilkaset uderzeń cieńszą,ale bardzo bolesną niepolakierowaną juniorką.Film ma nazwę;
,,Cruel Amazons-Bad Pupil``.
Seniorki-SR-28-5sztuk za 15,99$-Są grubsze od juniorek(10-12mm), niepolakierowane,do chłostania mężczyzn.Ból po otrzymaniu uderzenia jest bardziej tęmpy,ale też bardzo mocny.
W filmie ,,Cruel Mistresses-Very cruel whipping i Very cruel whipping2`` chłosta tyłka jest wykonywana zarówno pierwszą jak i drugą metodą przez profesjonalne Dominy,które nie tylko uderzają,ale również czerpią swoje aspiracje z kar sądowych wymierzanych przestęmpcom w Malezji.Filmy można obejrzeć za darmo na femdom-fetish-tube.
Sądowe-Thumper-32-5sztuk 16,99$-Najgrubsze (12mm),służą do wykonywania kar sądowych w Malezji.Kara jest wykonywana przez mężczyzne,który uderza z całej siły,oraz przeciąga ostry koniec trzciny przez tyłek karanego przestęmpcy-zdzierając mu skórę z tyłka.Maksymalna liczba uderzeń to 24-Wystarczy wpisać w google ``Malaysia caning video``
Żeby złożyć zamówienie należy mieć konto z możliwością przelewu za granicę,oraz kartę a najlepiej pay-pal.Przelewamy pieniądze i czekamy aż przyślą nam zamówiony produkt.
Trzcinki rattanowe(J.Ang Rattan Canes)-Są też do kupienia na wielu innych zagranicznych stronach w różnych długościach i średnicach(wystarczy poszukać).
Zasilane przez Forum Kunena