Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ostrzejsze lanie

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 1 miesiąc temu #151

• lolek100
  • lolek100 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 23
raz tak wyglądalem długo sie goiło
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #152

• Ownlucker
  • Ownlucker Avatar
Mała sesja była ostatnio w nocy na dworzu, dawno żadnej nie robiłem, to na dluższy czas mogę się nasycić. Nwm, czy za slabo czy za mocno ale dla mnie akurat było, przez dluzszy czas napewno da o sobie znac hehe ;d // wstawiam zdjęcia // wszystko kablem rożnych rodzajów od cienkich do średniej grubości.

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #153

• poczochrana
  • poczochrana Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Dużo też zależy od bitego. Jednemu od samej dłoni wyskoczą siniaki, a innemu dopiero przy trzcinie coś wyjdzie. Wstawię zdjęcie z lekkiej zabawy palcatem.

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #154

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
Ownlucker-to jest bardzo delikatny spank:)

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #155

• Ownlucker
  • Ownlucker Avatar
No aż tak delikatnie i krótko nie było, może bym musiał użyć czegoś innego, ale samemu to jednak nie to samo co u jakiejś dominy, więcej się trzeba nagimnastykować.Ale jakbym sie do jakiejs wybierał, chociaz narazie nie wiem do ktorej, to chcialbym zeby byla doswiadczona, a ja z kolei jestem przygotowany na coś mocniejszego, co zostanie w mojej głowie i co bede czul i powracal do tego , marzy mi sie taka pierwsza, profesjonalna sesja ;)

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #156

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 254
  • Oklaski: 25
@Ownlucker jak na kabel to masz nietypowe ślady,delikatne i jakby sama pętelka się odbijała tylko. zawsze mnie to ciekawiło przy auto-spanku (bo rozumiem że to była auto-spank?) Jak uległy daje rade się bić dalej mimo bólu? Nie przestaje?
Co do sesji to chyba to nie problem znaleźć profesjonalną Domine lubiąca bicie:)

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Ostatnio zmieniany: 5 lata 4 tygodni temu przez Dragoness Mabh.

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #157

• ostatni
  • ostatni Avatar
no mocno to to nie jest. Mabh co do Twojego pytania jak ktoś to lubi to i ból zniesie na pewno nie jest wstanie wytrzymać tyle ile u Dominy ale mimo bólu bawi się dalej

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #158

• Ownlucker
  • Ownlucker Avatar
Bedę chciał mocniej to sprawdzę siebie i puszczę wodze fantazji prawdziwej dominie, jednak to ta sama książka, ale inna okładka, W sumie to ból jest taki, że coraz bardziej się czlowiek podkreca i moze wytrzymac na prawde wiele, nawet bym nie konczyl, tylko po prostu nie chcialo mi sie juz i reka mnie bolala ;D, w ogóle jestem w stanie duzo wytrzymac, jak patrze ze slady sa coraz ladniejsze i czuje jak dupka puchnie, wtedy to nawet ból jest cecha drugorzedna, a emocje sa mocniejsze. a u dominy to juz napewno jest ten klimat zachowany. No nie tak trudno znaleść z tego co widzę, ale jednak ważna jest ta kwestia zaufania przy pierwszym razie,ze wykonuje to w odpowiedni sposob nie chce sie zrazic idac do byle jakiej, nie musi tylko lubic bicie, ale i profesjonalnie do tego podchodzic. Ja akurat nie jestem z gatunku takich, co od razu leca nie wiedzac nawet o niczym i nie czytajac, bo ich porwała fantazja, wole sie wdrozyc w temat i dopiero poleciec na calego ;], ale czytam o tych komercyjnych dominach i to do mnie jakos nie przemawia, nie jest zachowana ta technika bdsm,a ja chce ja własnie poznać od środka jak wyglada i godza sie na jakies inne rzeczy tylko dlatego bo kasa gra wazniejsza role i prośby uległego, a nie całkowite oddanie się. Bo prawdziwe bdsm jednak okresla sie w jakis ramach, i raczej wykraczanie poza nia jest niedopuszczalne nie? .
Ostatnio zmieniany: 5 lata 4 tygodni temu przez Ownlucker.

Odp: Ostrzejsze lanie 5 lata 4 tygodni temu #159

• ostatni
  • ostatni Avatar
nie jest dopuszczalne ale komercyjne Dominy są tu profesjonalne oczywiście nie komercyjne też
Zasilane przez Forum Kunena